znaki-bezpieczenstwa-ceny538.jpg

znaki bezpieczeństwa ceny

znaki bezpieczeństwa ceny

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od ponad 20 lat . Nasze ogromne doświadczenie wpływa na jakość wykonywanych przez nas produktów. Zajmujemy się produkcją znaków wykorzystując surowce najlepszej klasy, które spełniają wszystkie normy.

Od długiego czasu, jako jedna z pierwszych firm na rynku, korzystamy z nowatorskich i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu używamy najnowszej generacji ploterów. Wydruki znaków wykonujemy zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że produkowane przez nas znaki są łatwo dostrzegalne przy nawet najsłabszym świetle , na co znacznie wpływa specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment emitujący światło. Znaki należy ochraniać przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą uszkodzić ich powierzchnię poprzez naderwanie świecącego materiału.

W naszym asortymencie znajdą Państwo przeróżnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, jak na przykład znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te przez uniwersalne oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki informowaniu osób o zasadach i występujących zagrożeniach związanych z konkretnym terenem. Produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa spełniają wszystkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych wyrobów do użytku w przestrzeni publicznej.

W ofercie posiadamy również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wytyczne stawiane przez Unię Europejską, oraz naklejki bhp które są zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych ekspertów, trwałe i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy dotyczącą znaków bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.